Team Tony

Wij zijn El Tony

El Tony hoort bij intelligentfood Schweiz AG gevestigd in Luzern. Een team van voedselspecialisten met jarenlange internationale ervaring werkt samen met gerenommeerde ontwikkelings- en productiepartners in Zwitserland en in Europa. Dat zorgt voor de hoogste kwaliteit in de gehele toeleveringsketen.

El Tony Mate - Team - Jonas Wanner Sales Retail

Jonas Wanner
Sales Retail

📧 jwanner@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - Saskia

Saskia von Moos
Marketing & Product Development

📧 saskia@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - Flo Würgler Sales Gastronomie und Events

Flo Würgler
Gastronomy & Eventmarketing

📧 flo@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - Karl Schnyder

Karl Schnyder
CEO

El Tony Mate - Team - Giovanna Loria

Giovanna Loria
Area Manager Suisse Romande

📧 giovanna@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team -Pirmin Dillier Verkaufsleiter & Co-Geschäftsführung

Pirmin Dillier
Head of Sales

📧 pdillier@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - René Gautschi Sales Retail

René Gautschi
Sales Retail

📧 rgautschi@intelligentfood.com

El Tony Team – Nadine Amstutz

Nadine Amstutz
Customer Service

📧 namstutz@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - Robin Fischer

Robin Fischer
Junior Brand Manager

📧 robin@intelligentfood.com

El Tony Mate - Team - Roland von Moos Gründer

Roland von Moos
Founder, VRP

El Tony Mate - Team - Bastien Bonnefoy

Bastien Bonnefoy
Gastronomy Suisse Romande

📧 bastien@intelligentfood.com

Julon
Security